زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۸-۱۳
نویسنده: سهیل
آموزش نحوه استفاده از It Takes Two’s Friend’s Pass | قدم به قدم

بازی ماجراجویی Co-op که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، It Takes Two اکنون در Xbox Game Pass قرار دارد. با آمدن این عنوان به سرویس اشتراک مایکروسافت در کنسول، ابر و رایانه شخصی، بسیاری از نگاه های جدید به بازی معطوف خواهد شد. این به معنای بازیکنان بیشتر و محبوبیت مجدد بازی است. خوشبختانه، هر بازیکن علاقه‌مندی که فاقد بازی یا Game Pass باشد، مجبور نیست یکی از آن‌ها را بخرد تا به لطف Friend’s Pass با یک دوست بازی کند.
Friend’s Pass یک سرویس انحصاری برای It Takes Two است که امکان بازی co-op رایگان را بین مالک بازی و دیگری که آن را ندارد، فراهم می کند. این سرویس برای It Takes Two در هر پلتفرمی که در آن موجود است در دسترس است و حتی می‌توان از آن برای پلتفرم‌های قابل اجرا از نسل متقابل استفاده کرد. در اینجا نحوه استفاده از آن برای بازی با هر دوستی که می‌خواهید آورده شده است.

نحوه راه اندازی Friend’s Pass

شرایط لازم برای دانلود Friend’s Pass ساده است و تنها تفاوت آن بین بازار پلتفرم انتخابی شما است. این کار را می توان از طریق Xbox One، Xbox Series X/S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC از طریق فروشگاه Steam یا Origin انجام داد. به یاد داشته باشید، هیچ بازی بین پلتفرمی وجود ندارد، اما بازی cross-gen اجرا می شود.
پس از اینکه یک بازیکن بازی کامل It Takes Two را دانلود کرد، بازیکنی که مالک آن نیست یا Game Pass ندارد باید در بازار دلخواه خود (ایکس باکس، پلی استیشن، استیم یا اورجین) عبارت «It Takes Two» را جستجو کند. آنها در آن جستجو، Friend’s Pass را پیدا خواهند کرد. بازیکنان نیازی به دانلود آن بر روی پلتفرم مشابه دوست خود ندارند. این بازی دارای پشتیبانی کامل از کراس پلی است. هنگامی که آنها آن را دانلود می کنند، بازیکن با بازی کامل فقط باید دوست خود را از منوی اصلی دعوت کند. حالا هر دو بازیکن متصل هستند که کل بازی را با هم شروع کنند، حتی اگر فقط یک بازیکن مالک بازی باشد. این بسیار ساده است.
Friend’s Pass با نسخه Xbox Game Pass بازی کار می کند. اگر اشتراک ایکس باکس گیم پس دارید، از دوستتان بخواهید Pass را دانلود کند و می‌توانید از طریق مراحل ذکر شده در بالا، آنها را دعوت کنید.
این فرآیند همچنین می‌تواند برای هر دو بازیکن کار کند و به آنها اجازه می‌دهد تا در صورت داشتن عنوان کامل، از طریق نسخه نمایشی بازی، بازی کنند. تنظیمات یکسانی اعمال می شود، اما این بار، هر دو بازیکن باید Friend’s Pass را دانلود کنند. این فقط به شما اجازه می دهد تا بازی را تا پایان سطح اول انجام دهید. برای جلوتر رفتن، حداقل یک بازیکن باید بازی کامل را بخرد یا اشتراک Xbox Game Pass را تهیه کند.