زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۸-۲۷
نویسنده: سهیل
آیا بازی محبوب Halo Infinite از حالت کراس پلتفرم پشتیبانی می کند؟

فرنچایز Halo از زمانی که این دو با هم در سال 2001 راه اندازی شدند، از بهترین های ایکس باکس بوده است. از آن زمان، هر بازی بعدی پیشرفت بزرگی در فرمول سری داشته است، در حالی که باعث پیشرفت بازی های تیراندازی چند نفره بر روی کنسول ها شده است. بازی‌های Halo با نوآوری‌های خود در شبیه سازی، حالت تئاتر، بازی‌های سفارشی و موارد دیگر، همیشه فراتر از آن بوده‌اند تا پیشنهادات چند نفره خود را تا حد امکان قوی کنند.

Halo Infinite قدمی بی نظیر برای این سری برداشته است. برای اولین بار، مولفه چند نفره یک بازی مستقل و رایگان خواهد بود. نه تنها این، بلکه قرار است در زمان عرضه در سه سیستم مختلف در دسترس باشد: Xbox One، Xbox Series X و S، و PC. با مکان بازی های بسیار زیاد، به خصوص زمانی که هزینه پذیرش وجود ندارد، ممکن است پیج شوید که کجا می خواهید بازی کنید. اگر می‌خواهید مطمئن باشید که شما و دوستانتان می‌توانید برای یکی از بزرگ‌ترین نسخه‌های تیراندازی چند نفره سال با هم متحد شوید، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد Halo Infinite cross-play بدانید وجود دارد.

آیا Halo Infinite دارای کراس پلی است؟

آیا بازی محبوب Halo Infinite از حالت کراس پلتفرم پشتیبانی می کند؟

پاسخ کوتاه و شیرین این است که بله، Halo Infinite از بازی متقابل در تمام پلتفرم‌هایی که در دسترس است پشتیبانی می‌کند. این بدان معناست که می‌توانید با هرکسی که روی Xbox One اصلی، Xbox Series X و S و رایانه شخصی بازی می‌کند، متحد شوید. هیچ مانعی بین شما و دوستانتان برای دور هم جمع شدن برای بازی چند نفره وجود ندارد.

با این حال، حداقل در حال حاضر، این فقط برای حالت های چند نفره رقابتی صدق می کند. همانطور که قبلاً فهمیدیم، کمپین Co-op Halo Infinite در زمان راه اندازی در دسترس نخواهد بود. ما انتظار داریم، به محض اینکه منتشر شد، به بازیکنان هر سیستم پشتیبانی شده اجازه دهد که به این حالت نیز بپیوندند

آیا Halo Infinite پیشرفت متقاطع دارد؟

آیا بازی محبوب Halo Infinite از حالت کراس پلتفرم پشتیبانی می کند؟

اگر چندین سیستم دارید یا می‌خواهید بین رایانه شخصی و کنسول سوئیچ کنید، خیالتان راحت باشد و بدانید که Halo Infinite از پشتیبانی کامل متقاطع نیز برخوردار است. هر پیشرفتی که روی یک پلتفرم، مانند Xbox Series X انجام می‌دهید، می‌توانید به‌طور یکپارچه منتقل شده و هر زمان که بخواهید بر روی رایانه شخصی دریافت کنید. این شامل رتبه بندی چند نفره، شخصیت و تمام آن پیشرفت، به علاوه پیشرفت شما در کمپین زمانی که راه اندازی می شود، نیز می شود.