زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۱۱-۰۴
نویسنده: سهیل
آیا Rainbow Six Extraction از پخش Split-screen پشتیبانی می کند؟

برای یک بازی تیراندازی اول شخص بسیار رقابتی که بر روی تاکتیک‌ها، موقعیت‌یابی و بازتاب‌های سریع تمرکز می‌کند، منطقی بود که چرا Rainbow Six Siege از بازی در Split-screen پشتیبانی نمی‌کند. بدیهی است که اگر دو نفری که بازی می‌کنند در تیم‌های مختلف باشند، کار نمی‌کند، اما حتی در یک تیم، اگر بتوانیم اساساً از دو زاویه به طور همزمان ببینیم، باز هم شکست خواهیم خورد.

با این حال، Rainbow Six Extraction یک نوع دیگر از بازی است. هنوز هم همان مکانیک ها را دارد، اما اکنون به طور کامل و بدون هیچ عنصر PvP است.با تیمی متشکل از سه اپراتور که همگی با چند ترفند منطقی از Rainbow Six Siege خارج می شوند، به ماموریت های مختلف با اهداف متنوع می روید که شما را در مقابل انبوهی از آرکئن های مرگبار قرار می دهد.

کل این تجربه با در نظر گرفتن این ترکیب مبتنی بر جوخه طراحی شده است، نه یک تجربه به سبک فردی و انفرادی، حتی اگر شما این گزینه را داشته باشید. دور هم جمع کردن دوستانتان هدف این بازی است و  اما اگر بخواهید با یک دوست در یک مکان همزمان بازی کنید می توانید از بازی هایی که قابلیت اسپیلیت اسکرین دارند استفاده کنید. بازی های اسپلیت اسکرین حتی در عناوینی مانند Rainbow Six Extraction به اندازه گذشته رایج نیستند، بنابراین آیا این بازی به شما اجازه می دهد با یک دوست در سبک Couch Co-op بازی کنید؟

آیا می‌توانید بازی Rainbow Six Extraction را به صورت اسپلیت‌اسکرین بازی کنید؟

خیر، Rainbow Six Extraction را نمی توان در حالت تقسیم صفحه پخش کرد. مهم نیست که روی چه پلتفرمی هستید، پلی استیشن، ایکس باکس یا رایانه شخصی، تنها گزینه های چند نفره از طریق سیستم های آنلاین است. شما می‌توانید با متحدان تصادفی همبازی شوید یا با دوستان خود یک تیم بسازید و به آن راه بپیوندید، اما هر کسی برای انجام این کار باید روی سیستم خودش باشد. همچنین به نظر نمی رسد که برنامه ای برای افزودن این ویژگی در آینده وجود داشته باشد.

توسعه‌دهندگان به آن اشاره نکرده‌اند، و با توجه به این که حتی بازی‌های Co-op به‌کلی گزینه‌های صفحه‌نمایش تقسیم‌شده را کنار می‌گذارند، امید زیادی نداریم که این بازی به Rainbow Six Extraction بیاید. اگر دوستی دارید که می‌خواهید با او همبازی شوید، متأسفانه، تنها گزینه‌های شما پیوند آنلاین از سیستم‌های خودتان است.