زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۴-۲۱
نویسنده: سهیل
این 10 بازی به زودی وارد Apple Arcade می شوند

از زمان راه اندازی در سال 2019، Apple Arcade تقریباً 200 بازی را در کاتالوگ خود جمع کرده است. فقط در ماه آوریل، این سرویس 30 بازی کلاسیک مانند Oregon Trail و Fruit Ninja و همچنین عناوین جدید مانند Fantasian از سازنده Final Fantasy Hironobu Sakaguchi، NBA 2K21 Arcade Edition و Wonderbox: The Adventure Maker از Aquiris اضافه کرد.

با این وجود، هنوز آثار کلاسیک و عناوین جدید دیگری مانند Proxi، از خالق The Sims، ویل رایت، و Artful Escape از Annapurna Interactive وجود دارند، که وارد لیست بشوند.

 

Alto’s Odyssey: The Lost City

بازی های آلتو همان دونده های بی پایان زیبا و دوست داشتنی هستند. به زودی شما می توانید در تپه های شنی بادگیر در Alto’s Odyssey: The Lost City در Apple Arcade بازی کنید.

 

Angry Birds Reloaded

Angry Birds یک بازی محبوب همیشگی است. شما به زودی می توانید این بازی را در Apple Arcade بازی کنید.

این 10 بازی به زودی وارد Apple Arcade می شوند

The Artful Escape در Apple Arcade

The Artful Escape داستان نوجوانی به نام فرانسیس وندتی، یک اعجوبه گیتار را روایت می کند. در اولین شب اجرای خود، فرانسیس در حالت توهمی به دنبال خود می گردد. در طول راه، او با افسانه های بومی مرده و گاهی، با تخیل خودش می جنگد. Artful Escape اولین بار در E3 2017 اعلام شد و در لیست Apple Arcade قرار گرفت.

 

Detonation Racing

در این بازی مسابقه ای انفجاری جدید از سازندگان Forza و Hot Wheels آماده فشار دادن پدال شوید.

 

Doodle God Universe

در این بازی جهان ساز، شما نقش خالق را بر عهده می گیرید. با استفاده از خلاقیت خود عناصر مختلف را با معماها ترکیب کنید، جهان خود و هر زندگی را که می خواهید، بسازید.

این 10 بازی به زودی وارد Apple Arcade می شوند

Enter the Constructed در Apple Arcade

در مورد این بازی Enter the Constructed، جزئیات کمی در دسترس است، با این تفاوت که انتظار می رفت در زمان راه اندازی Apple Arcade اطلاعات بیشتری داشته باشیم. اطلاعات کلی که ما از این بازی در زمان ارائه آن شنیدیم چیزی بیشتر از یک تیر انداز علمی تخیلی از دیدگاه سوم شخصی نبود. از آن زمان، اطلاعات کمی در مورد Enter the Construct وجود دارد، بنابراین ممکن است نامش عوض شود یا اصلا دیگر تولید نشود. هنوز که اخبار موسخی وجود ندارد، اما اگر چیزی شنیدیم به روز خواهیم کرد.

 

Jetpack Joyride

Jetpack Joyride یک دونده بی پایان است که همراه با جت پک ها، لباس ها و سایر محصولات سازنده Fruit Ninja است.

این 10 بازی به زودی وارد Apple Arcade می شوند

Proxi

Proxi یک بازی شبیه سازی هوش مصنوعی از ویل رایت، خالق The Sims است. این بازی بر اساس خاطرات یک بازیکن ساخته شده است و از آنها به عنوان عناصر سازنده دنیای سه بعدی استفاده می شود. Proxi به جای ایجاد یک شهر یا خانه، مانند The Sims زندگی عادی و تصمیم گیری های بازیکن را به عهده گیمر می گذارد. طبق وب سایت شما می توانید خاطرات و میلیون ها مفاهیم بهم پیوسته را ذخیره کنید.

 

Super Leap Day در Apple Arcade

Super Leap Day یک برنامه نویسی جدید و فعال با یک دکمه است که به Apple Arcade می آید. این بازی گلف جدید، چندین دوره، قدرت یو پی اس، حالت های مختلف گیم پلی، کلکسیون و موارد دیگر را ارائه می دهد. طرفداران What the Golf و Clap Hanz Golf ممکن است از این بازی لذت ببرند.

هنگام خرید دستگاه جدید اپل می توانید سه ماه نسخه آزمایشی رایگان Apple Arcade یا با اولین ثبت نام در سیستم به مدت یک ماه به صورت رایگان استفاده کنید. برای استفاده از سرویس، App Store را باز کنید و روی نماد کوچک جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید. بسته اشتراک Apple One نیز با قیمت مناسب در سال گذشته راه اندازی شد، که دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل را آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. Apple Arcade همچنین اخیراً با Verizon همکاری کرده و یک اشتراک رایگان یک ساله با برنامه های نامحدود را ارائه می دهد.