زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۸-۰۹
نویسنده: سهیل
بخشی از Skyrim Anniversary Edition از Morrowind و Oblivion الهام گرفته شده است

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition به بازیکنان امکان دسترسی به محتوای جدید الهام گرفته شده از ورودی های قبلی در فرنچایز را در تاریخ 11 نوامبر خواهد داد. توسعه دهنده Bethesda Softworks با انتشار یک ویدیوی جدید در کانال یوتیوب خود اعلام کرد که بازی با همه جزئیات عرضه خواهد شد. قطعاتی از محتوای Creation Club، از جمله محتوایی که دنیای The Elder Scrolls III: Morrowind و The Elder Scrolls IV: Oblivion را به Skyrim مرتبط می کند.

بخشی از Skyrim Anniversary Edition از Morrowind و Oblivion الهام گرفته شده است
Skyrim Anniversary Edition همراه با ویژگی های اضافه شده ماهیگیری و حالت بقا که قبلاً اعلام شده بود، شامل بیش از 500 قطعه محتوای Creation Club، به‌علاوه ماموریت‌های الهام‌گرفته از Morrowind و Oblivion است. یک قطعه از محتوا، با عنوان Ghosts of The Tribunal، به بازیکنان امکان دسترسی به بیش از دوجین مجموعه زره جدید از Morrowind را می دهد.
به همین ترتیب، The Cause فرقه Oblivion’s Mythic Dawn را به Skyrim باز می‌گرداند و گروه سعی می‌کند دروازه Oblivion را در منطقه برف‌زده بازسازی کند. بازیکنان با اسلحه‌های جدید و یک اسب Daedric با دشمنان جدیدی که در این قسمت از محتوا معرفی شده‌اند مبارزه خواهند کرد.
صاحبان Skyrim Special Edition که مشتاقانه منتظر همه موارد جدید هستند، تا زمانی که روی کنسول بازی می کنند، مجبور نیستند هزینه ای برای آن پرداخت کنند. کسانی که این بازی را روی پلی‌استیشن 5 یا ایکس‌باکس سری X/S دارند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه از نسخه Special به نسخه Anniversary ارتقا دهند و بازیکنان رایانه شخصی باید نسخه جدید بازی را خریداری کنند.
این نسخه ممکن است بهترین نسخه این بازی باشد، زیرا Skyrim Anniversary Edition یکی از مهمترین ابزارهای Skyrim modding یعنی Skyrim Script Extender را حذف خواهد کرد، زیرا بدون Script Extender، تعداد زیادی از مدهای تغییر بازی Skyrim در رایانه شخصی به سادگی کار نمی کنند.