زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۳-۲۰
نویسنده: سهیل
بررسی هدفون های توگوشی Huawei Freebuds 4i

ممکن است گل سرسبد هندزفری های بی سیم هواوی با قابلیت حذف فعال نویز،Freebuds Pro را به یاد بیاورید، که یکی از بهترین هدفون های حذف نویز بود. اگر قبلاً در مورد آن نخوانده اید، لطفاً از اینجا بررسی Freebuds Pro را انجام دهید.

امروزه ما آخرین محصول جدید Freebuds 4i در Huawei’s Freebuds را برای شما عزیزان به ارمغان آورده ایم و اکنون بدون هیچ گونه وقت تلف کردن، اجازه دهید به هندزفری های بی سیم بپردازیم.

من کاملاً به سبک طراحی Freebuds 4i علاقه مندم. این یک شکل بسیار گرد مانند یک سنگ دارد. پشت کیف شارژ به نظر می رسد برای کاهش سایز حذف شده است. اگرچه به نظر می رسد سطحی است که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند، اما اینطور نیست.

 

Freebuds 4i Review 01 این فقط طرحی است که به شما امکان می دهد قاب را روی میز قرار دهید. اما با توجه به قیمت ارزانتر از Freebuds Pro، کمبود شارژ بی سیم با عملکردی کاملاً عالی در بخشهای دیگر تا حدودی قابل قبول است.

در کنار آن، یک دکمه جفت شدن وجود دارد و در پایین آن، یک درگاه شارژ Type-C دارد. چیزی که من واقعاً از آن راض هستم این است که قاب شارژ به اندازه AirPods Pro  است که بسیار کمتر از موارد FreeBuds 3i و FreeBuds Pro است. همچنین فرم گرد آن برای در دست گرفتن یا در جیب گذاشتن بسیار راحت است.

اگر بدنه را باز کنید، می بینیم که طراحی earbud با بدنه آن سازگاری دارد ، که به نظر می رسد ترکیبی از Freebuds 3i و Freebuds pro است. در مقایسه با Freebuds Pro، طراحی کلی گرد و بدون گوشه است. 4i با نسخه جدید قرمز رنگ ارائه می شود. بدون شک این طراحی می تواند بسیار مورد توجه کاربران خانوم قرار بگیرد.

از لحاظ فیت شدن در گوش، پوشیدن آن بسیار راحت است و به راحتی از گوش جدا نمی شود. حتی برای کسی که گوش های کوچکی دارد، طراحی مناسب حفره های گوش حتی در هنگام پوشیدن برای مدت طولانی هیچگونه ناراحتی ایجاد نمی کند.

استفاده از هدفون بسیار آسان است، برای پخش یا توقف موزیک بر روی یکی از هدفون ها دوبار کلیک کنید. برای تغییر حالت های حذف نویز یک فشار طولانی بر روی گوشی چپ یا راست کافیست. به غیر از این، می توانید به برنامه آن بروید تا عملکرد هدفون را تنظیم کنید.

بررسی هدفون های توگوشی Huawei Freebuds 4i

بزرگترین شگفتی این مجموعه این است که لغو نویز Freebuds 4i باعث تغییر قیمت آن نشده است.. با روشن بودن حالت لغو نویز، هنوز سر و صدا را به خوبی جدا می کند و قیمت ارزان آن باعث نشده است که ضعیف تر از سایر هدفون های تو گوشی گران باشد.

کیفیت صدا هم بد نیست. مانند اکثر هدفون های سطح بالا، تا رمزگشایی بلوتوث AAC  را پشتیبانی می کند. به طور خاص، FreeBuds 4i در ارائه فرکانس های بالا بسیار برجسته عمل می کند، در حالی که در پخش بیس تا حدودی خوب است.

عملکرد تأخیری 4i در اکثر دستگاه های اندرویدی بسیار خوب است، اما به عنوان یک محصول earbud که توسط Huawei تولید شده، هنگام اتصال به دستگاه Huawei طبعا بهتر خواهد بود. به جای توصیف شفاهی من، بهتر است خودتان بشنوید که هنگام اتصال به مدل Huawei و تلفن دیگر چقدر تفاوت در تأخیر وجود دارد. لطفا فیلم ما را در بالا بررسی کنید تا تأخیر در هدفون های توگوشی را ببینید.

برنامه رسمی برای راه اندازی 4i، AI Life است، که تمام عملکردهای معمول را دارد، بنابراین ما در مورد آنها صحبت نمی کنیم. اگر علاقه مند هستید، می توانید به فیلم Freebuds Pro  ما مراجعه کنید. نکته ای که باید از هوآوی تعریف کنم این است که 4i همچنین دارای تعویض یکپارچه بین دستگاه ها است که شبیه به همان ویژگی که در بررسی Samsung Galaxy Buds Pro ذکر کردم کار می کند. این ویژگی برای افرادی که مجبور به کار با دو دستگاه هستند آسان خواهد بود. و اکنون نیازی نیست که برای این ویژگی عالی قیمت بالایی برای هدفون های پرچمدار بپردازید زیرا می توانید از آن درنسخه ارزان تر یعنی، Freebuds 4i لذت ببرید.

این همه جزئیات مهمی که ما می خواهیم در مورد آخرین Freebuds 4i با شما به اشتراک بگذاریم. ارزش پول شما را دارد.

تنها با نصف قیمت Freebuds Pro، می توانید 90 درصد ویژگی ها را با طراحی قابل حمل تر داشته باشید. اگر به دنبال هدفون های بی سیم ارزان قیمت هستید اما نمی خواهید بسیاری از ویژگی ها را از دست بدهید، قطعاً می تواند یکی از گزینه های شما باشد. با توجه به طراحی ظریف و جمع و جور آن، این محصول را اکیداً به کاربران خانوم توصیه می کنیم.

و اگر مالک تلفن Huawei هستید، این بهترین گزینه برای شماست.