زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۴-۲۳
نویسنده: سهیل
بسته باتری MagSafe اپل، شارژ بی سیم فعال را با قیمت 99 دلار ارائه می دهد

آیا شما عاشق آیفون 12 جذاب خود هستید اما برای جبران شارژ در زمانی که به شارژر دسترسی ندارید دچار مشکل هستید؟ اپل خبر های خوبی در این مورد دارد. از امروز می توانید یک بسته باتری MagSafe را با قیمت 99 دلار به دست بیاورید. همانطور که از نام آن پیداست، این یک باتری مغناطیسی است که برای شارژ بی سیم “ایمن و مطمئن” بدون توجه به مکان شما، به پشت تلفن شما متصل می شود.

پک باتری MagSafe با شارژر اختصاصی و مجهز به پلاگین MagSafe اپل اشتباه نگیرید. این محصول کمتر از نصف قیمت این پک (39 دلار) است و برای نصب روی میز کار شما یا برخی از سطح استاتیک دیگر طراحی شده است.

از طرف دیگر، بسته باتری در درجه اول برای شارژرهای باتری هنگام حرکت در نظر گرفته شده است. می توانید برای جلوه ای مشابه با دستگاه عادی MagSafe، از نظر فنی آن را به برق وصل و روی میز خود قرار دهید، اما این روش ایده آل استفاده از آن نیست.

بسته باتری MagSafe فقط یک گزینه ظرفیت 1460 میلی آمپری دارد، بنابراین کافی نیست که آیفون 12 را با آن شارژ کنید و در صورت استفاده بدون آداپتور، فقط با سرعت 5 وات شارژ می شود. اگر می خواهید آن را به آداپتور دیواری متصل کنید، سرعت شارژ افزایش می یابد، اما مجبورید یک دستگاه را جداگانه بخرید و اپل این کار را به شما توصیه می کند.

در حال حاضر، یک آداپتور برق 20W USB-C با مارک اپل در وب سایت این شرکت 20 دلار هزینه دارد. به طور طبیعی، کابل USB-C خود در این بسته وجود ندارد، بنابراین اگر نسخه رسمی آن را می خواهید، باید 20 دلار دیگر هزینه کنید. در مجموع، اگر ترجیح می دهید فقط با محصولات رسمی اپل همراه باشید، احتمالاً حدود 140 دلار برای خرید باتری MagSafe و لوازم جانبی “توصیه شده” آن هزینه خواهید کرد، با این فرض که گزینه دوم را در خانه نداشته باشید.

این به معنی بی ارزش بودن دستگاه نسبت به هزینه آن نیست. این به عهده شماست که تصمیم بگیرید. طرفداران اپل از سال گذشته که خط تولید MagSafe احیا شد، خواهان راه حل شارژ تلفن بدون کابل قابل حمل هستند. از لحاظ ظاهری این بسته به رنگ سفید است و به احتمال زیاد با انواع مختلف آیفون 12 (و ​​موارد آنها) با رنگ های مختلف جفت می شود.