زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۱۷
نویسنده: سهیل
طبق شایعات، Google Pixel 6 حاوی Face ID و قاب های جدید Pixel است

Google Pixel 6 و 6 Pro در آستانه اعلام رسمی قرار دارند و رویداد Pixel Fall Launch در تاریخ 19 اکتبر (19 اکتبر) برنامه ریزی شده است. با نمایش همه چیز از Face Unlock تا Pixel Stand جدید و حتی موارد دیگر، رندرها نشان می دهند که Google Pixel 6 از نظر نرم افزاری و سخت افزاری ممکن است بهترین گوشی گوگل باشد.

شایعه جدید به اندازه چیزهای جدیدی که ما قبلاً می دانستیم به ما اطلاعات نمی دهد. برای مثال Android 12 و Material شما بر اساس رندرها در Google Pixel 6 بسیار زیبا به نظر می رسید. این شرکت با تغییر حالت چیدمان چهار نماد به طور پیش فرض و حرکت به رابط کاربری گردتر از آنچه قبلا استفاده می شد، رابط کاربری پیکسل را برای افرادی که از iOS و سایر گوشی های اندروید می آیند کمی آشنا تر می کند. رنگی که Google برای سخت افزار انتخاب کرده است، به خوبی با موضوع نرم افزاری الهام گرفته از پاستل ترکیب می شود، همانطور که در نمایش های قبلی مشاهده کردیم.

یکی از مواردی که در اینجا جدید است این است که به نظر می رسد تأیید سیستم باز کردن قفل صورت است. این ویژگی است که گوگل آن را پذیرفته بود و سپس از خط پیکسل بین Pixel 4 و Pixel 5 کنار گذاشته بود. در حالی که سیستم حرکتی آن، Soli، بازگشتی ندارد، به نظر می رسد گوگل تشخیص چهره را دوباره به Pixel ارائه می دهد. تراشه جدید این شرکت، Tensor، احتمالاً در تضمین امنیت آن نقش خواهد داشت. گذشته از آن، آنچه به نظر می رسد Pixel Stand جدید است، و همچنین سبک جدیدی از قاب Pixel که با قاب های پارچه ای که Google قبلاً ارائه می داد متفاوت است.