زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۲۰
نویسنده: سهیل
طرح ساخت یک جفت کفش ورزشی الهام گرفته از Xbox توسط Adidas

به مناسبت بیستمین سالگرد کنسول ایکس باکس، مایکروسافت با آدیداس همکاری کرده است تا یک جفت کفش بسازد. همانطور که انتظار داشتید، طراحی کفش های ورزشی Forum از ماشین بازی بسیار موفق الهام می گیرد و لوگوی ایکس باکس و رنگ سبز/مشکی هر دو در آن گنجانده شده است.

یک ویدئوی تبلیغاتی شامل تصاویری از Halo: Combat Evolved – بازی راه اندازی برای اولین دستگاه ایکس باکس – است که بر روی کنسول اصلی، با نسخه جدید پخش می شود. کفش ورزشی نیز در آن به نمایش گذاشته می شود.

جیمز مونوسمیث، مدیر اجرایی Xbox در مورد آخرین تبلیغات خود گفت: “طراحی فناوری Adidas Forum Tech متعادل نوستالژی است در حالی که از فناوری مدرن استقبال می کند و نمادی از نگاه ما به تاریخ Xbox ما است. ”

اما قبل از اینکه اقدام به خرید این کفش های کتانی بکنید، باید اشاره کنیم که انتظار نمی رود که آنها به فروش عمومی برسند، در عوض مایکروسافت نسخه محدود آن را ارائه می دهد. شاید به عنوان جایزه مسابقه یا هدایایی برای بازیکنان باشد.

با این حال، خبر خوب این است که این “فقط آغاز” همکاری مایکروسافت با آدیداس است و طی چند ماه آینده طرح های کفش ورزشی بیشتری ارائه می شود که همه آنها از نسل کنسول های ایکس باکس الهام گرفته و برخی از آنها فروش عمومی خواهند داشت.

گمپانی های معروف بازی مدت ها کفش ورزشی را به عنوان پوشاک انتخابی برای جلب توجه مردم می دانستند و سونی، نینتندو و سگا نیز نقش اصلی را بر عهده داشتند.

و این اولین تلاش کفش از بخش Xbox مایکروسافت نیست، زیرا چندین سال پیش با Globe برای جشن انتشار Halo 4 همکاری کرد، در حالی که همکاری با نایک منجر به جفت Xbox Air Jordan شد که بسیار از آن استقبال شد.