زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۰۶
نویسنده: سهیل
نسخه VR رزیدنت اویل 4 به زودی برای روزهای هالووین برای گیمر ها در راه است

نسخه VR رزیدنت اویل 4 سرانجام در 21 اکتبر به Oculus Quest 2 می آید. این بدان معناست که کلاسیک ترسناک امسال به موقع برای هالووین منتشر می شود.

نسخه VR رزیدنت اویل 4 برداشت جدیدی از یکی از محبوب ترین بازی های ترسناک تمام دوران است. برای اولین بار از زمانی که بازی روی Nintendo Wii منتقل شد، بازیکنان می توانند با کنترل کامل حرکت به داخل Resident Evil 4 بروند. با این حال، نسخه VR با تغییر بازی از دیدگاه سوم شخص به یک اول شخص یک گام جلوتر می رود.

برای استفاده از وسایلی مانند بسته های بهداشتی، چاقو یا اسلحه لئون یا مهمات برای بارگیری مجدد، بازیکنان به بدن خود نگاه می کنند تا اقلام را از کیف یا کمربند بردارند. سیستم موجودی در کنار این تغییرات اصلاح شده است، زیرا بازیکنان می توانند موجودی خود را به صورت فیزیکی به نحوی که مناسب می دانند ترتیب دهند.

همانطور که انتظار می رفت، بازیکنان اسلحه خود را نشانه رفته و با چاقوی رزمی با کنترل تمام حرکت نیز کار می کنند. این خبر خوبی برای طرفداران این سری است که به پورت Nintendo Wii متصل هستند، که اغلب به عنوان یکی از بهترین نسخه های بازی ذکر می شود.

نسخه VR جدید رزیدنت اویل 4 در آوریل بیست و پنجمین سالگرد Resident Evil Showc Capcom معرفی شد. بعداً در اولین ویترین بازی VR Oculus موجود شد. از آن زمان به بعد خبرهای کمی در مورد بازی منتشر شده است.

Resident Evil 4 در 21 اکتبر برای هدست Oculus Quest 2 اولین واقعیت مجازی خود را با Resident Evil 4 VR معرفی می کند.