زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۴-۱۵
نویسنده: سهیل
3 بازی نینتندو سوییچ برای سال 2021

نینتندو سوییچ در طول عمر کوتاه خود موفقیت های مختلفی داشته است. هیبرید کنسول دستی بیش از سه سال است که در بازار وجود دارد. در اوایل موفقیت این کنسول شرکت های بزرگی از آن حمایت کردند، اگرچه در سال 2020 این پشتیبانی ها کمتر شد. پیش بینی ها برای سال 2021 متفاوت است. بیشتر برنامه های انتشار نینتندو در حال حاضر حول محورهای RPG بیشتری مانند Bravely Default II و Monster Hunter Rise می چرخد​​، که می تواند به این معنی باشد که این سال بازی هایی در سبک Animal Crossing: New Horizons یک موفقیت جهانی نخواهد داشت.

البته، هر ماه چیزهای زیادی برای لذت بردن از سوییچ وجود دارد. برخی از موارد برجسته سال 2020 برای کسانی که دوست دارند با ماجراجویی کلاسیک همراه شوند حفظ می کند، مانند Paper Mario: The Origami King که ظاهر اصلی Paper Mario و تلاش برای آزاد سازی قلعه Princess Peach و همچنین کنتاکی Route Zero را که به تازگی تکمیل شده. در صورت داشتن پول کافی برای خرید، در اینجا لیستی از بهترین بازی های Nintendo Switch رایگان نیز قرار دارد.

3 بازی نینتندو سوییچ برای سال 2021

Pokémon Snap در نینتندو سوییچ

بیش از دو دهه، طرفداران نینتندو خواهان این بودند که شرکت دنباله Pokémon Snap را بسازد. N64 کلاسیک به لطف گیم پلی عکاسی بصری و استفاده جذاب از حق رای دادن محبوبیت زیادی داشت. با اینکه بسیار طول کشید، اما در آخر ارزش آن را داشت. Pokémon Snap جدید یک پیگیری جالب است که در نینتندو سوییچ کاملاً روان است. برای طرفداران نسخه اصلی، چیزی از ارزش آن کاسته نشده است. این ویژگی از گیم پلی آرام و ریل دار است که به بازیکنان امکان می دهد آرام بنشینند و عکس های زیبایی را تماشا کنند.

زمانی که صحبت از محتوا می شود این بازی واقعاً می درخشد. بازی اصلی بسیار کوتاه بود و آن را به یک اجاره عالی Blockbuster تبدیل کرده است. این نسخه جدید بسیار قوی تر است. بیش از 210 پوکمون برای ضربه محکم و ناگهانی وجود دارد که هرکدام از آنها چهار حالت متمایز دارند. دوره های بیشتری برای کشف وجود دارد که دارای چندین نوع است. درخواست های جانبی حدود 200 هدف پاداش را به بازیکنان می دهد تا بتوانند در بالای داستان 12 ساعته پر سر و صدایی که دارند، کامل کنند. علاوه بر همه چیز، این بازی دارای یک ویرایشگر عکس و یک گزینه اجتماعی آنلاین است که بازیکنان می توانند بهترین عکسهای خود را به اشتراک بگذارند. برای کسانی که فقط می خواهند در دنیای Pokémon زندگی کنند، این یک نسخه کاملاً کامل تر Snap است که برای آخر هفته ها مناسب است.

3 بازی نینتندو سوییچ برای سال 2021

Monster Hunter

امتیاز Monster Hunter در حال افزایش است. اگر چند سال پیش به عقب برگردید، امتیاز اکشن RPG Capcom کمی جالب بود. در مناطقی از جهان بسیار محبوب بود، اما در غرب به راحتی پخشنشده بود. وضعیت در سال 2018 با انتشار Monster Hunter World شروع به تغییر کرد. این بازی با استقبال گسترده تری روبرو شد و علاقه مردم را بیشتر جلب کرد. حالا کپکام با Monster Hunter Rise از این موفقیت استفاده کرده و حق امتیاز را به نینتندو سوییچ آورده است.

این بازی از بهترین مواردی است که تاکنون ثبت شده است. ویژگی های جدیدی از قبیل wirebug و انواع حرکات وحشیانه (Rampage) محتوای تازه ای را برای علاقه مندان به ارمغان می آورد. رمز اصلی موفقیت بازی این است که برای تازه واردین کمی دوستانه تر است. مشکل اصلی این مجموعه همیشه سیستم های پیچیده RPG آن بوده است که می تواند کسی را که قبلاً هرگز بازی Monster Hunter بازی نکرده است، کاملاً گیج کند. Rise نقطه ورود بهتری است و آن را به یکی از بهترین بازی های این سری برای بازیکنان قدیمی و جدید تبدیل می کند.

3 بازی نینتندو سوییچ برای سال 2021

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در نینتندو سوییچ

Super Mario 3D World قبل از عرضه مجدد سوییچ در حال حاضر یک بازی عالی بود. platformer Wii U در میان بهترین بازی هایی بود که سیستم ارائه می داد و حق امتیاز خودش را داشت. از ویژگی های آن می توان به طراحی سطح خلاقانه، سرگرمی چند نفره بی نظم و برخی از بهترین قدرت های ماریو اشاره کرد. نکته منفی همیشه این بود که روی کنسولی که تعداد کمی از بازیکنان خریداری کرده بودند، گیر کرده بود. نینتندو این بازی را بدون هیچگونه تغییراتی روی سوییچ منتقل کرد. به خودی خود، این یکی از بهترین بازی های کنسول بود.

هرچند نینتندو با ترکیب آن با Bowser’s Fury، سطح قبل را بالا برد. بازی pack-in یک ماجراجویی کاملاً جدید است که یک بازی کوچک در دنیای باز است. در مقیاس کوچکتر به Super Mario Odyssey فکر کنید. Bowser’s Fury یک ورودی خارق العاده در این امتیاز است که بسیار فراتر از وضعیت کنونی آن است. به همین علت Super Mario 3D World + Bowser’s Fury یکی از بهترین بازی هایی ست که در سوییچ ارزش خریدن دارند. بازیکنان در یک بازی، دو بازی ماریو عالی دریافت می کنند که بیش از 50 ساعت محتو به همراه دارد. این بسته به عنوان Breath of the Wild برای دارندگان سوییچ کاملاً ضروری است.