زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۸-۱۸
نویسنده: سهیل
Back 4 Blood ماه آینده حالت بازی تکی آفلاین و کارت‌های جدید دریافت می‌کند

شرکت برادران وارنر اینترتینمت به تازگی نقشه بازی Back 4 Blood را از به روز رسانی هایی منتشر کرده است که قرار است اواخر امسال و سال آینده ارائه شوند. ناشر، این برنامه‌های پایان سال را برای بازی چندنفره زامبی با جزئیات کوچک در مورد ویژگی‌ها و محتوایی که به زودی عرضه می‌شوند، توییت کرد.

به‌روزرسانی‌های این ماه بیشتر شامل بهبود کیفیت بازی و رفع اشکالات عمده است. ویژگی‌های جدیدی مانند خطوط عرضه، منطقه تمرین سواری و حالت آفلاین انفرادی با پیشرفت کمپین را در ماه دسامبر معرفی می‌کند. این به‌روزرسانی زمستانی همچنین انواع کارت‌ها و کارت‌های جدیدی را در سیستم کارت بازی گنجانده است، که باید متا را همانطور که اکنون وجود دارد ترکیب کند.

Back 4 Blood ماه آینده حالت بازی تکی آفلاین و کارت‌های جدید دریافت می‌کند

ظاهراً سال آینده محتویات و مشخصات ظاهری بیشتری مانند سطح دشواری جدید، کارت‌های پخش و به‌روزرسانی‌های کاربران را اضافه می‌کند. یک حالت Co-op جدید نیز در راه است، که می تواند به این معنی باشد که بازیکنان یک گزینه بازی Co-op با صفحه نمایش تقسیم شده را دریافت می کنند. نقشه راه استودیو Turtle Rock تنها به جای اطلاعات خاص، طرح کلی برنامه‌های توسعه‌دهنده را ارائه می‌دهد. با این حال، بازیکنان باید انتظار داشته باشند که در چند هفته آینده بیشتر در این مورد قضیه بشنوند.

توسعه دهندگان همچنین یک «گذرنامه سالانه» را اعلام کردند که بسط های داستانی Back 4 Blood را ارائه می دهد. اینها فراتر از چهار عمل موجود هستند و با اولین بسط به نام تونل های وحشت شروع می شوند. هر سه الحاقیه زمانی در سال 2022 منتشر می شوند، اگرچه توسعه دهنده تاریخ دقیقی را مشخص نکرده است. Cleaners و Ridden جدید نیز باید با به‌روزرسانی 2022 همراه با سلاح‌ها، کارت‌ها و پوسته‌های انحصاری وارد بازار شوند.

Back 4 Blood در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در دسترس است. تازه‌کارها می‌توانند راهنمای مبتدی Back 4 Blood ما را برای نکاتی در مورد نحوه پیوستن به مبارزه با ارواح قبل از ارائه اولین به‌روزرسانی در اواخر این ماه بررسی کنند.