زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۴-۳۱
نویسنده: سهیل
iPad Mini جدید جدید احتمالا با پردازنده A15 آیفون 13 و رابط USB-C عرضه شود

گزارش جدید امروز در مورد iPad Mini 6 آینده و همچنین مدل iPad اصلی بعدی اپل خبر می دهد. گفته می شود این شرکت iPad Mini 6 را به تراشه A15 و رابط USB-C مجهز کرده و همچنین iPad را با تراشه A13 به روز می کند.

قبلاً در مورد iPad Mini 6 به طور گسترده شایعاتی به وجود آمده است، اما گزارش جدیدی از 9to5Mac حاوی اطلاعات جدیدی است. با استناد به منابع آشنا با این محصول، گفته می شود iPad Mini جدید با پردازنده A15 عرضه می شود. اپل هنوز پردازنده A15 را اعلام نکرده است، اما احتمالاً این کار را با معرفی آیفون 13 انجام می دهد که انتظار می رود پاییز امسال باشد. گزارش از 9to5Mac همچنین خاطر نشان می کند که اپل در حال کار بر روی یک مدل A15X است که احتمالاً هدف آن تازه سازی iPad Pro در سال 2022 است.

به غیر از تراشه، این گزارش اضافه می کند که iPad Mini از جدیدترین iPads اپل است که به USB-C تبدیل می شود. همچنین گفته می شود که از یک اتصال هوشمند مانند iPad استفاده می کند و امکان افزایش وسایل جانبی از جمله صفحه کلید را فراهم می کند.

گزارش های قبلی در مورد iPad Mini بیانگر این بود که این تبلت بزرگتر 8.4 اینچی با نشانه های طراحی از iPad Air است. پیش بینی شده است که در کنار دستگاه Touch ID همانند iPad Air باشد و گفته می شود که اپل در حال برنامه ریزی برای گزینه های رنگ نقره ای، مشکی و طلایی است.

به غیر از iPad Mini، گزارش 9to5Mac همچنین برخی از اطلاعات مربوط به تازه سازی اپل برای iPad بدون رده بندی را به اشتراک گذاشته است. انتظار می رود اپل با تراشه A13 به این قدرت برسد و همچنین با طراحی مجدد آن مطابق با زیبایی iPad 3 عمل می کند. این یک تغییر بزرگ نخواهد بود، اما فضای iPad را برای انجام بازی های پیشرفته بیشتر می کند.

هنوز هیچ گزارشی در مورد زمان دقیق عرضه iPad های جدید گزارش نشده است، اما اپل می تواند آنها را در ماه سپتامبر در کنار آیفون 13 منتشر کند، یا می تواند آنها را در یک رویداد متمرکز بر iPad، مانند سال های گذشته، در اواخر پاییز راه اندازی کند.