زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۲۰
نویسنده: سهیل
نقد و بررسی ماوس حرفه ای و بسیار جذاب Marsback Zephyr Pro

ده ها ماوس گیمینگ عالی وجود دارد. اما بسیاری از آنها ظاهر و عملکرد مشابهی دارند. این امر به سختی در مورد Zephyr Pro مارس بک صادق است. این یک ماوس است که دارای بدنه ای مشبک و یک فن تا کف دست شما را خنک کند و این یک ویژگی منحصر به فرد برای این ماوس است.

 

طراحی و مشخصات Zephyr Pro

Zephyr Pro با شروع از اصول اولیه، از یک ماوس سیمی ساده استفاده می کند، با طراحی دو طرفه کاذب و دکمه های بزرگ اصلی و ناوبری فقط در سمت چپ. پوسته از پلاستیک ساخته شده و در حد یک ماوس گیمینگ متوسط است.

به لطف مش خارجی، وزن آن نیز بدون در نظر گرفتن کابل بسیار سبک و تنها 69 گرم است.

نقد و بررسی ماوس حرفه ای و بسیار جذاب Marsback Zephyr Pro

جدای اینها، این ماوس بر اساس سنسور Pixart 3389 ساخته شده است، که تا 16000 ردیابی DPI با دقت 400 اینچ در ثانیه (IPS) ارائه می دهد، که بسیار چشمگیر است.

امروزه ماوس های بی سیم بسیار پر طرفدار هستند، اما کابل این ماوس بسیار انعطاف پذیر و در عین حال ضخیم است، اما با اینحال باعث زشت تر شدن ماوس نمی شود و آزار دهنده نیست.

به هر حال، اگر می خواهید یک فن در ماوس خود داشته باشید، کابل چیزی است که باید با آن کنار بیایید – این نوع مصرف برق تنها در مصرف باتری پایدار نیست.

 

فن ها و خنکی Zephyr Pro

درست در زیر ناحیه کف دست، فن خنک کننده را می بینید، که شاید باورش برایتان سخت باشد اما دارای روشنایی RGB است.

اما آیا Zephyr Pro بیصدا است؟ به هر حال، ما در ساخت رایانه های شخصی خود سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است صدایی ایجاد نکند، بنابراین اگر ماوس سر و صدایی داشته باشد، تمام تلاش ما بی فایده خواهد بود. Zephyr Pro به اندازه کافی بی صدا است.

علاوه بر این، شما به احتمال زیاد از هدست استفاده می کنید. اگر می خواهید صدای فن موس را بشنوید باید آن را به گوش خود نزدیک کنید تا کمی صدا از آن بشنوید.

نقد و بررسی ماوس حرفه ای و بسیار جذاب Marsback Zephyr Pro

عملکرد بازی

برای آزمایش عملکرد واقعی بازی ماوس، تصمیم گرفتم چندین بازی را اجرا کنم. به عنوان یک تیرانداز و بازی در میان یک تیم بسیار عالی است. به سرعت و با دقت به ورودی های من پاسخ می دهد و به لطف سنسور Pixart 3389 به راحتی با سرعت بالا حرکت می کند. این موس می تواند با سرعت بالا بسیار خوب ردیابی کند.

خلاصه، این موس وزن و عملکرد مناسبی دارد، در حالی که دارای فن خنک کننده و RGB است و هزینه بسیار کمتری دارد.