زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۲۱
نویسنده: سهیل
Nest Renew سرویسی که از انرژی تجدید پذیر به خوبی استفاده می کند

سرفصل رویداد پایداری گوگل این هفته، اعلام سرویس جدیدی به نام Nest Renew بود. این ارتقاء رایگان ویژگی ای به نام Energy Shift را فعال می کند که هدف آن ایجاد تغییرات کوچک در گرمایش و سرمایش خانه شما برای استفاده بهتر از انرژی های تجدیدپذیر موجود است.

انرژی خورشیدی با گذشت روز کاهش می یابد و ارائه دهندگان انرژی میزان برق را برای زمان استفاده متناسب با آن تنظیم می کنند. به عنوان مثال، Energy Shift قادر است در روز کمی خود را زودتر از حالت عادی گرم کند تا از انرژی خورشیدی فراوان (و در نتیجه ارزان تر) موجود در شبکه در آن زمان استفاده کند.

با فعال کردن Energy Shift می توانید از Nest Leafs بیشتر کسب درآمد کنید. با آنها، می توانید به سازمان های غیر انتفاعی برای سرمایه گذاری در برنامه Nest’s Energy Impact رای دهید. شرکایی مانند GRID Alternatives و Elevate در حال حاضر در هیئت مدیره هستند.

یکی از جنبه های جالب این برنامه Nest Renew Premium است. Nest با 10 دلار در ماه، تخمین می زند که چقدر از قدرت شما از منابعی مانند زغال سنگ یا گاز تامین می شود و در اعتبارات معادل انرژی سبز سرمایه گذاری می کند. این نوعی جبران کربن مخصوص تولید برق است. در حال حاضر، این مسابقه انرژی پاک به پروژه Bethel Wind و در نهایت به پروژه Roseland Solar می رود.

می توانید تأثیر Nest Renew را از طریق یک کنسول پیگیری کرده و خودتان تشخیص دهید که چه زمانی برای استفاده از منابع تجدیدپذیر مفیدتر است. Nest Renew چالش های منظمی را برای انتخاب انرژی سبز اضافی در خانه مانند استفاده از آب سرد برای شستشو را ارائه می دهد.

Nest Renew فقط برای افرادی در قاره آمریکا در “هفته های آینده” در دسترس خواهد بود. Nest Renew Premium در بازارهای منتخب ایالات متحده راه اندازی کوچکتری خواهد داشت. اگر علاقه دارید و از قبل ترموستات آموزشی Nest Learning، Nest Thermostat E یا جدیدترین ترموستات Nest دارید، می توانید همین حالا ثبت نام کنید.