زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۰۳
نویسنده: سهیل
T-Mobile از دسترسی 5G به اینترنت خانگی در جنوب ایالات متحده خبر می دهد

صبح سه شنبه، T-Mobile اعلام کرد که دسترسی به سرویس اینترنت مسکونی 5G خانگی خود را در 51 شهر و منطقه در سراسر فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی و جنوبی گسترش داده است.

به طور خاص، این سرویسی است که T-Mobile در آوریل راه اندازی کرد. مشترکین این سرویس یک دستگاه بی سیم “Internet Gateway” برای نصب در خانه های خود دریافت می کنند که می توان آن را با یک برنامه همراه مدیریت کرد. دروازه اینترنت بی سیم است، برخلاف مودمی با پهنا باند سنتی سیمی. از لحاظ تئوری، تقریباً در 15 دقیقه در هر نقطه از خانه شما قابل نصب است.

T-Mobile وعده می دهد که مشتریان اینترنت خانگی در حال حاضر سرعت متوسط ​​50 مگابیت بر ثانیه را دریافت می کنند و بسته به پوشش محلی می توانند از سیگنال 4G یا 5G استفاده کنند. هزینه آن 60 دلار در ماه است، بدون محدودیت داده، هزینه اجاره یا قرارداد سالانه. تبلیغاتی که در حال حاضر در حال اجرا است ازکاهش 10 دلار در ماه هزینه برای مشتریانی می گوید که برای پرداخت خودکار ثبت نام می کنند.

با این حال، اینترنت خانگی نیز مشمول سیاست تا حدودی جنجالی “اولویت بندی داده ها” T-Mobile است، که در صورت استفاده از داده های بیش از 50 گیگابایت در یک ماه، کاربران را به پشت صف پهنای باند منتقل می کند. شما هنوز اطلاعات فنی نامحدودی را در مورد برنامه اینترنت خانگی دریافت می کنید، اما اگر بیش از 50 گیگابایت مصرف داشته باشید، در ساعات اوج کاهش می یابد.

همچنین به صورت جهانی برای همه مشتریان علاقه مند در دسترس نیست. ممکن است ثبت نام با ظرفیت شبکه محلی T-Mobile محدود شود. به عنوان آخرین هشدار، اینترنت خانگی در ابتدا با Hulu ناسازگار بود، که به نظر نمی رسد در زمان نگارش آن برطرف شده باشد.

به گفته T-Mobile، گسترش صبح سه شنبه به اینترنت خانگی محدوده پوشش آن را به بیش از 600 مکان در سراسر کشور افزایش می دهد.

Dow Draper، معاون اجرایی محصولات نوظهور T-Mobile (نباید با شخصیت Mad Men اشتباه گرفته شود)، گفت: “امروزه هزاران خانوار دیگر به اینترنت پرسرعت و نامحدود دسترسی دارند.” بیانیه مطبوعاتی “ما در حال گسترش دسترسی به مکانهایی هستیم که هرگز در مورد پهنای باند خانگی انتخاب واقعی نداشته اند، جایی که مردم از ISP های کابل و مخابراتی خسته شده اند.”

استراتژی T-Mobile با اینترنت خانگی به طور قابل ملاحظه ای شفاف است: این شرکت رقبا را بویژه در بازارهای شهرهای کوچک و روستایی مورد هدف قرار می دهد، به گونه ای که به طور خاص به نارضایتی آنها از وضعیت فعلی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی آمریکایی توجه می کند. این شاخص از شاخص های رضایت مشتری آمریکا در سال 2021 استفاده می کند و ادعا می کند که 65 درصد از آمریکایی ها به طور کلی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی خود نسبت به سایر صنایع رضایت ندارند.

51 مکان که اکنون به اینترنت خانگی دسترسی دارند در بیانیه مطبوعاتی اصلی T-Mobile ذکر شده است. بازارهای جدید شامل جکسون ویل، تالاهسی، ویلیجز، کلیویستون و منطقه اورلاندو-کیسیمی-سنفورد در فلوریدا است. آلبانی، کورنلیا، دالتون، دوبلین، گینسویل و جفرسون در جورجیا ؛ اشویل، فایتویل، مونت ایری و منطقه رالی-کاری در کارولینای شمالی ؛ و کلمبیا، نیوبری، اسپارتانبورگ، سامتر، و منطقه Myrtle Beach-Conway-North Myrtle Beach در کارولینای جنوبی.