زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۱۱-۱۴
نویسنده: سهیل
The Witcher یک اسپین آف تک نفره جدید Gwent دریافت می کند

همانطور که توسط IGN فاش شده است، بازی کارتی که در The Witcher 3: Wild Hunt ارائه شده است، یک بازی جدید اسپین آف دریافت می کند. این سری با نام رمز Project Golden Nekker، یک چرخش تک نفره تر روی Gwent خواهد بود.

Gwent یک بازی کارتی تاکتیکی است که در آن بازیکنان نیروها و جانوران را در دو ردیف قرار می دهند تا حملات نزدیک و دور را انجام دهند. این یک بازی جانبی محبوب در Witcher 3 بود – به طوری که CD Projekt Red آن را به بازی کارتی مستقل و رایگان خود تبدیل کرد که در ایکس باکس، پلی استیشن، رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

Project Golden Nekker کمی متفاوت از نسخه فعلی Gwent خواهد بود. برای اولین بار، این تجربه مستقل خودش است، نه یک توسعه برای آن بازی. در حالی که Gwent تمرکز زیادی روی بازی رقابتی دارد، Project Golden Nekker یک بازی تک نفره است.

The Witcher یک اسپین آف تک نفره جدید Gwent دریافت می کند

Paweł Burza، سرپرست Gwent comms، به IGN می گوید که این عنوان یک بازی Witcher Tales نیست. در عوض، “چیزی متفاوت” است و برای طرفدارانی ساخته شده است که از یک دور بازی Gwent لذت می برند، اما به دلیل ماهیت رقابتی بازی چندان بزرگ نیستند.جزییات فراتر از آن هنوز مشخص نیستند. CD Projekt Red چندین قطعه از هنر مفهومی را با IGN به اشتراک گذاشت که تصاویری از اجنه، هیولاهای آتشین و شهرها را نشان می دهد. جزئیات بیشتر در مورد بازی “در زمان مناسب” به اشتراک گذاشته خواهد شد.

Project Golden Nekker پس از یک سال پر هیجان برای توسعه دهنده CD Projekt Red منتشر می شود. این استودیو Cyberpunk 2077 را در دسامبر 2020 منتشر کرد که در زمان راه اندازی با انبوهی از باگ ها و جنجال ها مواجه شد. در حین تعمیر بازی، این شرکت با انتشار یک بازی موبایل واقعیت افزوده و آماده سازی یک تقویت نسل فعلی برای The Witcher 3، IP Witcher را دو برابر کرده است.