زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۸-۰۳
نویسنده: سهیل
Tiny Tina’s Wonderlands تریلر جدیدی از کلاس های “Stabbomancer” را منتشر کرد

تریلر جدیدی از Tiny Tina’s Wonderlands برخی از کلاس های شخصیت بازی، محیط ها و مکانیک های مبارزه را معرفی می کند. Spinoff Borderlands چندین کلاس شخصیت مختلف را شامل می شود، که دو مورد از آنها Brr-Zerker هیجانی و خشن، Stabbomancer مخفیانه و آرام است.

این تریلر به بررسی برخی از بازیکنان محلی که از آنها بازدید می شود، از جمله Sunfang Oasis با موضوع صحرا و Tangledrift در آسمان می پردازد و طولانی ترین نگاه را در مبارزه با اسلحه و طلسم بازی ارائه می دهد.

مانند Borderlandsgames قبلی، بازیکنان قادر خواهند بود کلاس شخصیت خود را در ابتدای بازی انتخاب کنند. هر کلاس دارای تواناییها و تخصصهای منحصر به فردی است: Stabbomancer سریعتر و زیرک تر از سایر شخصیتها است و آنها را قادر می سازد که پشت سر دشمنان قرار بگیرند. آنها می توانند از جادو برای احضار پره های پرنده استفاده کنند و قادرند با استفاده از سایه ها به سرعت در محیط ها مانور دهند.

از طرف دیگر، Brr-Zerker یک کلاس خط مقدم است که در حملات هیجانی تخصص دارد. آنها برای نبرد مناسب تر از Stabbomancers هستند و می توانند از جادوی مبتنی بر یخ برای یخ زدن و شکستن دشمنان استفاده کنند.

بازیکنان دنیای کاملاً جدیدی را که توسط عنوان tiny tina بود، کشف خواهند کرد. در حالی که اکثر مناطق داستان هنوز افشا نشده اند، تریلر نگاهی به Sunfang Oasis و Tangledrift دارد، دو منطقه ای که بازیکنان در آن می توانند ماموریت های جانبی را تکمیل کرده و غنیمت بیشتری پیدا کنند.

در اولین سری از یادداشت های روزانه، Matt Cox، مدیر خلاق Wonderlands، فاش کرد که بازیکنان با سفر به Overworld، سرگرمی در مقیاس بزرگ از کمپین Tina’s Bunkers and Badasses، به این مکان ها می رسند. Overworld علاوه بر شامل مناطق داستانی، فرصت هایی را برای بازیکنان برای پیدا کردن طلا، غارت و جستجوهای جانبی فراهم می کند.

Melee نقش بیشتری در سرزمین عجایب نسبت به بازی های قبلی Borderlands ایفا خواهد کرد. کاکس تأکید می کند که هنوز به اندازه کافی در مبارزه اصلی با اسلحه و طلسم قوی نیست، اما می تواند بازیکنان را از شرایط دشوار خارج کند. استفاده از حملات غوغا، دشمنان را پس می زند، فضای بیشتری را در میدان جنگ خالی می کند و به بازیکنان اجازه می دهد در صورت لزوم موقعیت خود را تغییر دهند. شخصیت هایی مانند Brr-Zerker می توانند در نبرد تخصص داشته باشند و نقاط قهرمان بازی را در ویژگی ها، مهارت ها و مزایای مبتنی بر نبرد قرار دهند.

Tiny Tina’s Wonderlands در 25 مارس 2022 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.