زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۰۶
نویسنده: سهیل

بهترین چیز در یک بازی این است که به خاطر بسپارید که چه اشتباهی کرده اید و اشتباهات خود را تصحیح کنید. بدترین چیز در مورد یک بازی این است که هر بار از ابتدا شروع کنید. خوشبختانه، در Deathloop، کولت می تواند سلاح ها، Trinkets، Slabs و ارتقاء خود را ذخیره کند تا مجموعه ای از تجهیزات Residuum Infused را ذخیره کند.

 

Infusion در Deathloop چگونه کار می کند؟

از جمله نکات و ترفندهای ضروری Deathloop، باز کردن قفل Infusion است. این اجسام درخشان را در سراسر Blackreef پراکنده شده اند و اگر قفل Infusion را باز نکرده اید، نمی توانید با آنها کار کنید. این موارد شامل Residuum است که به طور خلاصه، ماده منحصر به فردی است که حلقه زمان را تغذیه می کند. شما از Residuum برای تزریق تجهیزات Colt و حمل آن بین حلقه ها استفاده خواهید کرد. بنابراین چگونه می توانید Infusion را در Deathloop باز کنید؟

نحوه باز کردن قفل Infusion در Deathloop

قبل از اینکه بتوانید بازی را آغاز کنید، خط اصلی داستان را دنبال کنید تا زمانی که سرب آرسنال به نام Ubiquity را باز کنید. این راهنما شما را به آزمایشگاه ونجی در مجتمع می برد. کولت در حال کاوش در آزمایشگاه ونجی چیزهای زیادی یاد می گیرد، اما هنگام تلاش برای کشتن هر ونجی باید مراقب باشد. از آنجا که “ونجی اصلی” وجود ندارد، نمی توانید فقط به خانه او بروید و او را بکشید.

با این حال، هنگامی که این مأموریت را به پایان رساندید، قفل Infusion را باز کرده و در نتیجه شما را وارد بازی واقعی می کند. حالا دیگر نگران پیدا کردن سلاح های جدید در هر حلقه نباشید.

رزیدوم در Deathloop چگونه کار می کند؟

مکانیک Residuum Deathloop مشابه مکانیک Dark Souls’ bloodstain عمل می کند. با این حال، Deathloop بخشنده تر است. وقتی کولت می میرد (و به عقب بر می گردد)، باید به بدن خود بازگردد و بقایای حمل شده را پس بگیرد. اگر او بطور دائم بمیرد و حلقه را بازنشانی کند، تمام آن Residuum از بین می رود. او می تواند برای بار دوم بمیرد و به هر دو جنازه بازگردد تا هرگونه بقایایی را که حمل می کرد، بردارد، بنابراین اگر به اولین محل مرگ خود بازنگشتید، ناراحت نشوید.

 

نحوه وارد کردن موارد

شما می توانید مواردی را از داخل تونل Colt (بین ساعات روز) و هنگام بازگشت شب (قبل از بازنشانی حلقه) وارد کنید. باقیمانده بین حلقه ها منتقل نمی شود، بنابراین مطمئن شوید که هر چیزی را که می خواهید برای نگهداری آن هزینه کنید. در حالی که در تونل Colt هستید، به صفحه بارگذاری بروید و Infuse Gear را انتخاب کنید.

هر چیزی که با علامت ساعت شنی مشخص شده باشد با بازنشانی حلقه از بین می رود مگر اینکه آن را وارد کنید. هریک از اقلام هزینه Residuum متفاوتی بر اساس نادر بودن دارد و اسلب گرانترین آنها با 10000 رزیدوم برای هر کدام است. خوشبختانه، هر موفقیت شما 10،000 Residuum دریافت می کند، بنابراین هنگام انتخاب اسلب جدید همیشه می توانید اسلب آنها را وارد کنید.

موردی را که می خواهید وارد کنید، انتخاب کنید و سپس X را نگه دارید. همچنین می توانید مواردی را حذف کنید تا بقایای آنها را جمع آوری کنید. از آنجا که نمی توانید یک کاراکتر ساده را دوبار مجهز کنید، عاقلانه است که همه موارد تکراری خود را حذف کنید. L2 را فشار دهید تا منوهای خود را بر اساس جدیدترین، حالت، شماره، هزینه یا ارزش را تنظیم کنید. ترتیب جدیدترین مواردی را که نیاز به وارد کردن دارند (با ساعت شنی مشخص شده است) در بالای صفحه قرار می دهد. مرتب سازی بر اساس تعداد، یافتن موارد تکراری را بسیار ساده تر می کند.

 

چگونه می توان رزیدوم بیشتری در Deathloop دریافت کرد؟

چشم اندازها منبع اصلی شما در Residuum در Deathloop هستند. هنگام کشته شدن، آنها 10،000 رزیدوم را کاهش می دهند، اما با تجهیز کردن Golden Harvest Character، این مقدار به 11،500 افزایش می یابد و میزان رزیدوم شما 15 درصد افزایش می یابد. در ابتدا، مطمئن شوید که هریت را هر روز صبح در خلیج کارل می کُشید. همچنین برای Nexus Slab که بهترین اسلب در بازی است ارتقاء می دهید.

هنگامی که با مکان ملاقات مخفی چارلی و فیا آشنا شدید، از آن برای به دست آوردن حداقل 20000 رزیدوم و به روزرسانی برای Shift و Havoc Slabs استفاده کنید. در حالی که Havoc چندان مفید نیست، باز کردن قفل ارتقاء Shalie’s Slab زندگی را در بازی نهایی آسان تر می کند.

اطمینان حاصل کنید که هر منبع Residuum را که هنگام کاوش در Blackreef به آن برخورد می کنید، برداشت می کنید. هنگامی که مجموعه ای را جمع آوری کردید، به این روش برداشت نخواهید کرد. با این حال، برداشت Residuum از وسایل درخشان در بازی اولیه مفید است.

در نهایت، اطمینان حاصل کنید که همه چیزهای کوچک تکراری Character Trinkets و هر گونه Trinkets Weapon که قصد استفاده از آنها را ندارید را حذف کنید. شما هر حلقه را با یک شخصیت (تینکت پرش دوگانه) شروع می کنید، که می تواند برای هر حلقه 2،000 رزیدوم اضافی فدا شود. هنگامی که میدان را نگه می دارید تا یک مورد را حذف کنید، می توانید X را روی هر چیز دیگری که می خواهید قربانی کنید فشار دهید.

اگر به طور تصادفی مورد اشتباه را حذف کردید، نگران نباشید. Deathloop دارای سیستم ضد خرابی داخلی است. شما باید حذف همه موارد را با نگه داشتن X روی دکمه Sacrifice X Items در پایین سمت راست صفحه تأیید کنید. برای لغو حذف و تنظیم مجدد همه چیز در منو، Circle را فشار دهید.